Dnia 24 kwietnia 2009 r. odbyła się uroczystość wręczenia świadectw uczniom klas maturalnych.Pani dyrektor Elżbieta Świętoń w swoim wystąpieniu powitała zaproszonych gości oraz młodzież młodszych klas technikum. Następnie ciepłymi słowami pożegnali swoich wychowanków wychowawcy. Uroczystego wręczenia świadectw, nagród oraz listów gratulacyjnych maturzystom dokonali Dyrektor Szkoły oraz wychowawcy. Na zakończenie części oficjalnej klasy III Technikum przygotowały przedstawienie.Ostatnie chwile z maturzystami roku 2009 przebiegały w sympatycznej atmosferze przy kawie, ciastku i miłych rozmowach, w których pojawiały się na przemian radość i smutek, że to już ostatni raz w tych murach…Jeszcze tylko MATURA!













